Közeledik a gazdasági válság? - mit tehetünk, hogyan védjük meg megtakarításaink reálértékét

Napjaink világgazdasága számos válságjelet mutat. A Covid válságból éppen felépülni készülő Európa az energiaválsággal szembesült az utóbbi hónapokban. Az infláció leküzdése és a kereslet és kínálat együttes sokk állapota akár tökéletes vihar esetét is magában hordozza. A piaci szereplőknek így számos tényező kiszámíthatlannak tűnő változásával egyszerre kell megküzdeni. Ebben a helyzetben jelentős kihívás a megfelelő pénzügyi döntés a vállalkozások és a háztartások számára egyaránt. Az előadás ebben kinál segítséget néhány lehetséges forgatókönyv felvázolásával és az ehhez történő alkalmazkodási módok bemutatásával.

II. emelet - 207. terem

dr. Bujtár Zsolt