Autót? Extrákkal? - Színészi játék a használtautó vásárlás bonyodalmairól

Ebben a programban a résztvevők egy képzeletbeli használtautó vásárlás kalandos útjával ismerkedhetnek meg, fókuszálva arra, hogy mire érdemes odafigyelni, ha szeretnék elkerülni a későbbi problémákat az autóval kapcsolatban. Az esemény különlegességét az adja, hogy a Janus Egyetemi Színház színészei elevenítik meg a vásárlás egyes részleteit - az ördög pedig mint mindig, a részletekben rejlik, ezért a pécsi jogi kar két oktatója (Dr. Hohmann Balázs és Dr. Monori Gábor), akik egyben a Baranya Megyei Békéltető Testület eljáró tagjai is, a jelenetekbe belépve hívják fel majd a közönség figyelmét a legfontosabb buktatókra, jogi követelményekre - közérthetően és gyakorlati esetek tanulságait felhasználva.
Merüljenek el velünk az izgalmas színészi játékba, miközben e játékos program "robog" a végkifejlet felé!

Földszint - Óriás Nándor előadó

Dr. Hohmann Balázs